טיפול - אישי וזוגי

טיפולים אישיים לגברים / טיפולי זוגיות ו״אינטנסיב זוגיות״

ניתן לקבוע פגישה זוגית או פגישות התפתחות אישית לגברים. מפגש עם נקודות פנימיות שדורשות התבוננות מחודשת, חסמים, קשיים. מפגש עם האוצרות הפנימיים שלנו – עם הנקודות הטובות והכשרונות החבויים.

טיפול זוגי

מתוך עבודה עם זוגות ועם יחידים, מסתמן שהרבה מהקשיים מתרכזים בתקשורת רגשית בין בני הזוג, רעיונות מקובעים ותבניות חשיבה נוקשות מהעבר שמתנפצים על מצוקי המציאות. אותה ״התנפצות״ יכולה להביא לגדילה, לצמיחה ולזוגיות טובה יותר – אם אנחנו מסננים את המסר העמוק שבהם, אולם רובנו נפגעים ומסתגרים עוד יותר. או מתקיפים את בן או בת הזוג.

המטרה בפגישות הזוגיות היא להכיר ראשית במה בדיוק קורה ומהם משחקי התפקידים ומהלך הדברים בין בני הזוג. לאחר מכן בניית תוכנית פעולה כיצד להפחית את הפגיעה אחד בשני ולהביא בסופו של דבר לקשר עמוק ומחוייב הרבה יותר.

פגישה אישית (לגברים)

מהם החסמים המונעים ממני להגיע לנקודה הפנימית הטובה שלי? ממה נובעים הקשיים בחיי וכמה מהם אובייקטיביים באמת? תקשורת עם עצמי. לפגוש את הקולות שבתוכנו ולשפוך אור על תהליכים פנימיים. אצל גברים, באופן כללי וגורף, יש הרבה יותר קושי לפגוש את הכאב והקושי הפנימי וישנם יותר היסחים ו״פתרונות קלים״ כביכול כדי להמנע מלפגוש את המקומות הדורשים התייחסות. מוזמנים למסע פנימה, מסע של שינוי ותקווה.

חדש!! פגישות התפתחות אישית לגברים וטיפולים זוגיים לזוגות נשואים דרך הרשת – בזום 

מסתבר שלא לכולם נוח להגיע לצפון לכפר שמאי/שפר.. יש כאלו שעדיף להם להגיע הרבה יותר קרוב. ממש קרוב. בואו ונפגש – ישירות מהחדר שלכם.
כל מה שצריך זה מחשב עם מצלמת רשת (לרוב הלפטופים יש היום) ותוכנת זום.
 
לפגישה מרחוק דרך הרשת יש יתרונות ולפגישה כאן בקליניקה יש יתרונות. כמובן שמי שיכול להגיע בקלות ובנוחות – מומלץ להגיע לכאן, לשבת בנחת שעה, בלי המולת העולם הסובב. אבל למי שלא נוח או אפשרי להגיע – לדעת שפגישות הזום גם מאוד אפקטיביות ואפילו מבחינות מסויימות יש להן יתרונות. אתה נמצא במקום שלך, לא מבזבז נסיעות לשם וחזרה ובסיום הפגישה נמצא ״שוב״ ישר בבית ויכול לקחת את הזמן להרהר ולהעמיק בדברים, בלי לפגוש אנשים בדרך וכיוב׳
מנסיוני זה בעיקר הועיל לאנשים שנמצאים במקומות רחוקים בישראל או בחוץ לארץ, מוזמנים לנסות!

לתיאום פגישת זום אנא מלאו פרטים או התקשרו 0509766811

למבצעים/עדכונים ותוכן טוב:

Open chat
1
צריך עזרה? נשמח לעזור - לחצו כאן..
שלום!
אפשר לעזור?
עגלת הקניות שלי
העגלה שלך ריקה.

Looks like you haven't made a choice yet.

דילוג לתוכן