חמשת הספרים: לחיות את היום, להיות בשמחה, בודאי ישנה אהבה, סוד הנקודה הטובה והתגלות.

490.00 195.00

לחיות את היום [חדש!] – בספרו החדש, מגיש לנו רן ובר תובנות עתיקות מתורת החסידות בשילוב עם סיפורים מעולמות ההייטק והטיפול, שמטרתם אחת – לחיות כבר עכשיו בצורה הטובה ביותר שאנו יכולים. בספר שזורים קטעים ממשנתו של רבי נחמן מברסלב, שלפני למעלה ממאתיים שנה דיבר על מעלת הרצון והתווה כלים מעשיים להביא שפע, ברכה והצלחה לחיי היומיום שלנו.

בודאי ישנה אהבה – כמה מאיתנו מ‪תגעגעים לקשר אמיתי, קשר עמוק ומספק עם מישהו שיראה אותנו כמו שאנחנו ויאהב ויעריך את מי שאנחנו? האם בכלל יש סיכוי שדבר כזה יקרה, או שאלה דמיונות ילדות שלעולם לא יתגשמו? האם משהו בסיסי ומהותי באמת יכול להשתנות? וגם מי שכבר נמצא בקשר זוגי – האם אנחנו ממשיכים להעמיק בקשר או שנרדמנו בדרך

התגלות – הרומן התגלות. איך ישתנו חייו של אדם, שבעקבות תאונה קטלנית חווה בבית החולים התגלות רוחנית? האם הסביבה תקבל – או תדחה אותו? איך זה ישפיע על מערכת היחסים עם אשתו? האם ה״אמת״ החדשה שהוא גילה תאפשר לו לחיות חיים טובים יותר – או שמא תאמלל אותו.

להיות בשמחה – תובנות ועצות מעשיות להוספת שמחה בחיינו לאור תורתו של רבי נחמן מברסלב. ספר נפלא כספר מתנה – לכם או לחברים/משפחה. צעד אחד צעד במסע המרתק להוספת שמחה בחיים שלנו. מהם מקלקלי השמחה וכיצד להזהר מהם? איך ניתן להתגבר בשמחה גם כשיש לנו את כל הסיבות הטובות – להיות להפך?

סוד הנקודה הטובה – רב המכר סוד הנקודה הטובה מביא לקוראים את תורתו של רבי נחמן מברסלב בלבוש חדש ומחובר לחיים שלנו. ספר מתנה מומלץ!

הכל במחיר ממש מיוחד כולל משלוח… אפשר גם בטלפון 0509766811

חמשת הספרים – [החדש] לחיות את היום, רבי המכר: סוד הנקודה הטובה, בודאי ישנה אהבה, להיות בשמחה והספר התגלות במבצע מיוחד!

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “חמשת הספרים: לחיות את היום, להיות בשמחה, בודאי ישנה אהבה, סוד הנקודה הטובה והתגלות.”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת הקניות שלך
Open chat
צריך עזרה? נשמח לעזור - לחצו כאן..
שלום!
אפשר לעזור?
דילוג לתוכן